وام با سند ملکی

وام با سند ملکی _ بسیار پیش آمده است که افراد با در تنگنا گرفتن شرایط مالی اقدام به گرفتن وام با سند ملکی می کنند، گرفتن این وام ها به چه صورتی می تواند باشد؟ مخصوصا اگر فرد در گرفتن آن عجله داشته باشد و بخواهد این وام را به صورت فوری دریافت کند باید چه شرایطی را طی کند تا بتواند یک وام ملکی با مبلغ رضایت بخشی را دریافت کند؟

 

 

باید توجه داشته باشید سند ملکی که قرار است به سرمایه گذار مورد نظر خود ارائه دهید باید شش دانگ، با ارزش و معتبر باشد و دارای هیچگونه مشکل احتمالی نباشد. سند ملکی باید به طور رسمی در دفاتر منتخب به ثبت رسیده باشد درغیر این صورت هیچگونه ارزشی برای سرمایه گذار ندارد.

تمامی هزینه ها اعم از انتقال سند، کارشناس و غیره بر عهده ی شخص گیرنده ی وام میباشد. نکته ای که می توان در پایان به آن اشاره داشت این است که مبلغ با توجه به سند ملکی که شما ارائه می دهید می تواند متغیر باشد.

وام با سند مسکونی تأمین سرمایه وام نت

وام با سند مسکونی تامین سرمایه وام نت یکی دیگر از تسهیلات تامین سرمایه وام نت است . که به دلیل برخورداری از مزایای متعدد با متقاضیان بسیاری همراه می باشد. گفتنی است متقاضی دریافت وام سند ملکی تامین سرمایه وام نت پس از تائید کارشناس ما می تواند به میزان مشخصی از ارزش ملک اقدام به دریافت وام کند لازم به ذکر است که در بیشتر موارد بین 50 الی 60 درصد از ارزش ملک به مشتری سرمایه آزاد پرداخت می شود.

نرخ سود سرمایه با سند مسکونی تأمین سرمایه وام نت

نرخ سود تسهیلات با سند مسکونی بستگی به نوع بازپرداخت و یا ارزش سند در نظر گرفته می شود.

وام با سند مسکونی

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات وام با ضمانت سند مسکونی با ما در تماس باشید. شرایط و نحوه دریافت وام به مبلغ مورد نظر و ارزش سند مسکونی قابل تغییر است. نظر به شرایط اقتصادی کشور و افزایش روز افزون هزینه ها، بهترین راهکار برای پوشش هزینه ها و جلوگیری از کاهش سطح رفاه خانواده، بهره گیری از تمام سرمایه های منقول وغیر منقول جهت افزایش درآمد است.

وام فوری با سند مسکونی/ خانه/ منزل/ آپارتمان/ویلا

یکی از این منابع جهت کسب درآمد اسناد مالکیت منزلی است که در آن ساکن هستید و اکثر افراد جامعه از نحوه بهره مندی از مزایای آن بی اطلاع هستند. ما در مجموعه طنین سازه در کنار شما هستیم و با آگاهی مناسب به تحقق رویاهای شما کمک خواهیم کرد.

شماره تماس

09102526529

09196300225